Dermapen4™

Dermapen4 - Dermapen4™

Rewolucyjny zabieg. Urządzenie Dermapen4™ służy do poprawy jakości skóry. Jego działanie polega na nakłuwaniu powierzchownych warstw skóry igiełkami, które pobudzają przebudowę kolagenu i elastyny oraz umożliwiają wnikanie specjalistycznych kosmeceutyków, odżywiających i rewitalizujących powłoki ciała. Szesnaście mikroskopijnych igieł pozwala na znaczne skrócenie zabiegu w stosunku do tradycyjnej mezoterapii, a bardzo precyzyjny, ustawiany w zależności od wskazań mechanizm, gwarantuje bezpieczeństwo leczenia. Zabieg jest delikatny i bezbolesny, nie wymaga wydłużonej rekonwalescencji, zatem następnego dnia można planować normalne aktywności.

dp4 1 - Dermapen4™

Wskazania. Korzyści z terapii są wszechstronne. Najważniejsze wskazania obejmują rewitalizację skóry, leczenie blizn (w tym głębokich blizn pooperacyjnych, potrądzikowych oraz przykurczów pooparzeniowych) i redukcję przebarwień niezależnie od fototypu skóry.

Dermapen4™ wykorzystywany jest przede wszystkim do zabiegów w obrębie twarzy. Poza redukcją zmarszczek, m.in. wokół oczu i na wardze górnej, a więc w lokalizacjach trudno dostępnych dla innych zabiegów, urządzenie doskonale sprawdza się w walce z trądzikiem i jego następstwami, takimi jak blizny czy poszerzone pory. Dodatkową korzyścią jest wyrównanie kolorytu skóry i ustępowanie przebarwień.

W innych okolicach ciała Dermapen4™ z powodzeniem stosowany jest do leczenia blizn, powodując wyrównanie ich struktury i koloru oraz zmniejszenie napięcia. Doskonale sprawdza się również w leczeniu rozstępów i cellulitu.

zmarszczki

DP4 1zmarszczki - Dermapen4™

trądzik

DP4 2trądzik - Dermapen4™

poszerzone pory

DP4 3pory - Dermapen4™

przebarwienia skóry

DP4 4przebarwienia - Dermapen4™

blizny

DP4 5blizny - Dermapen4™

rozstępy

DP4 6rozstępy - Dermapen4™

cellulitis

DP4 7cellulit - Dermapen4™

 

 

Dermapen4™

Wyniki leczenia. Zabiegi z użyciem Dermapen4™ mają ugruntowaną renomę wśród pacjentów gabinetów medycyny estetycznej na całym świecie. Pierwsze urządzenia tej australijskiej firmy pojawiły się na rynku w 2011 r., a czwarta generacja jest dostępna od 2018 r. W tym czasie liczne publikacje naukowe potwierdziły wygodę, skuteczność i bezpieczeństwo terapii. Na poniższych zdjęciach można zobaczyć efekty leczenia w różnych wskazaniach.

DP4 ex1odmlodzenie - Dermapen4™
Rewitalizacja skóry twarzy – 4 zabiegi
DP4 ex2tradzik - Dermapen4™
Leczenie trądziku – 3 zabiegi
DP4 ex3melasma - Dermapen4™
Melasma – 3 zabiegi
DP4 ex4blizny - Dermapen4™
Blizny twarzy – 3 zabiegi
DP4 ex5rozstepy - Dermapen4™
Rozstępy – 2 zabiegi
DP4 ex6zylne - Dermapen4™
Przebarwienia troficzne w niewydolności żylnej – 9 zabiegów

Oryginalne urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo. Jak wszystkie urządzenia, stosowane w naszej Klinice, Dermapen4™ jest oryginalnym, certyfikowanym produktem, przeznaczonym do użytku medycznego. Jednorazowe igły, wykonane z najwyższej jakości stopów metali, nie powodują uczuleń ani niepożądanych uszkodzeń powłok. Dedykowane preparaty, wprowadzane w głąb skóry podczas zabiegów, mają potwierdzony badaniami klinicznymi profil bezpieczeństwa i udowodnioną skuteczność.

Ceny zabiegów. Ceny zabiegów z użyciem urządzenia Dermapen4™ zaczynają się od 500 zł. Nasi lekarze ustalą z Państwem odpowiednie schematy leczenia, zależnie od wskazań.