lek. Marek Raźniewski

radiolog
Umów wizytę

 

P RazniewskiM 1 - lek. Marek Raźniewski

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zdobywał zarówno w polskich ośrodkach, m.in. w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, jak i w cenionych ośrodkach zagranicznych, m.in. Friedrich-Aleksander Universität w Erlangen/Norybergii, Universitätsklinikum-Klinice Radiologii w Magdeburgu oraz Charité-Universitätsmedizin w Berlinie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce obrazowej metodami USG, tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego. Jego zawodowe zainteresowania to przede wszystkim onkologia i radiologia zabiegowa – małoinwazyjne operacje wykonywane przez cewniki wprowadzane do naczyń krwionośnych.

Członek Cardiovascular and Interventional Radiological Society of Europe oraz Sekcji Radiologii Zabiegowej Polskiego Towarzystwa Radiologicznego.

W Klinice wykonuje zarówno badania ultrasonograficzne, jak i zabiegi pod kontrolą USG, w tym biopsje cienko- i gruboigłowe oraz zabiegi zamykania żylaków i niewydolnych pni żylnych przy pomocy systemu VenaBlock®.